FOS DESIGN to niewielka rodzinna firma meblarska z tradycją i doświadczeniem sięgającym 1994 roku.

Nasza dewiza brzmi: nie stawiamy ograniczeń projektantom i klientom.

Specjalizujemy się w ambitnych realizacjach projektów autorstwa profesjonalnych architektów, będących z nami w relacjach partnerskich.

Nasi klienci uczestniczą w tworzeniu mebli na każdym etapie realizacji.

Służymy radą przy wspólnym tworzeniu spójnego wnętrza.

Zapraszamy do współpracy.

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług meblarskich na wymiar.
Tworzymy meble do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz lokali użyteczności publicznej, posiadamy certyfikaty zgodności wystawione przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. na zestawy mebli do żłobków i przedszkoli.
Nasze meble wykonane są w najwyższych standardach z dbałością o każdy szczegół. Łączą w sobie niepowtarzalność, estetykę i funkcjonalność.

Referencje dotychczasowych klientów, świadczą o naszych kwalifikacjach.

Od września 2020 roku wprowadziliśmy do naszej oferty meble z wykorzystaniem ekologicznej płyty wykonanej z odpadów z tworzyw sztucznych.
Korzystamy ze wszystkich materiałów i systemów okuć dostępnych obecnie w meblarstwie. Do produkcji mebli wykorzystujemy wyłącznie własne elementy - nie korzystamy z podwykonawców.

Przestrzenie publiczne

Wykonujemy zabudowy meblowe oraz pojedyncze meble na zamówienie do przestrzeni użyteczności publicznej: sklepów, hoteli, gastronomi.
Specjalizujemy się również w produkcji mebli dziecięcych do przedszkoli i szkół

Przestrzenie prywatne

Wykonujemy zabudowy oraz meble do przestrzeni prywatnych, mieszkań, domów jednorodzinnych. Specjalizujemy się w zabudowach kuchennych, łazienkowych, wnękowych , wykonujemy meble do salonów, sypialni oraz do pokoi dziecięcych.

Współtworzymy markę Locomoco. Jest to marka mebli modułowych, przeznaczonych dla dzieci do użytku publicznego - przedszkoli i szkół oraz prywatnych pokoi dziecięcych. Meble te są projektowane przez architektów i projektantów, którzy czuwają nad estetyką i funkcjonalnością mebla.

Najnowszą serią są meble ze sklejki. Seria ta została opracowana jako odpowiedź na zapotrzebowanie na meble o estetycznym i minimalistycznym wyglądzie. W tym rozwiązaniu dodane kolory z serii Locomoco wyglądają jeszcze bardziej świeżo i estetycznie.

Wszystkie meble dziecięce posiadają wymagane atesty i certyfikaty